chambrel سریال لوکیشن مجموعه همکاری نویسنده

chambrel: سریال لوکیشن مجموعه همکاری نویسنده هشت و نیم دقیقه سریال تلویزیونی بابک کایدان

گت بلاگز قزوین تخصیص اعتبارات جهت تکمیل پروژه های اولویت دار

استاندار قزوین در شورای برنامه ریزی و توسعه برتخصیص اعتبارات جهت تکمیل پروژه های اولویت دار در امسال تاکید کرد.

تخصیص اعتبارات جهت تکمیل پروژه های اولویت دار

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛ فریدون همتی گفت : در استان قزوین منابع محدود و مشخصی وجود دارد و باید اعتبارات را جهت پروژه های اولویت دار هزینه کرد .

عبارات مهم : قزوین
وی افزود : پروژه های مربوط به اداره کل فرهنگ و ارشاد استان و مجموعه ورزشی ۶ هزار نفری باید به صورت جدی پیگیری شود چراکه این دو پروژه مصوب و از محل سفر ریاست جمهور اعتبار در نظر گرفته شده است است .

همتی اضافه کرد : دو قطعه زمین به میزان ۲۳ هکتار در روستای نصرت آباد وجود دارد که ۱۳ هکتار از این اراضی به فضای سبز تبدیل و ۱۰ هکتار به بخش شخصی واگذار شده است است ، باید در هفته جاری از این اراضی دیدار و در مناسب ترین وقت جهت تبدیل و بازگرداندن این اراضی به زمین کشاورزی اقدام شود.
استاندار گفت : از این تاریخ به بعد در مسیر بلوار آیت الله خامنه ای، مرحوم ابوترابی و بلوار دروازه رشت به هیچ عنوان نباید ساختمان جدیدی احداث شود و در صورت صدور پروانه ساخت، شهرداری قزوین باید جوابگوی عواقب آن باشد.

استاندار در ادامه از زیاد کردن هشت میلیاردی اعتبار صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری انگور و کشمش خبر داد و گفت : این میزان امسال به ده میلیارد تومان رسیده است .
همتی با اشاره به اراضی کشاورزی گفت : هر شخص یا کشاورزی که بر ای محصور کردن زمین کشاورزی و باغات خود از فنس استفاده کند شهرداری نباید از آن مبلغی اخذ کند تا رغبت کشاورز جهت کشت زیاد کردن یابد ولی این عنوان مشمول بر باغ ویلاها و ساخت و ساز غیر مجاز نمی شود.

همتی خاطر نشان کرد: در هفته جاری باید از روستای ارنجک دیدار به عمل آید و ظرف همان هفته به عنوان آبرسانی این دِه پیگیری شود .
استاندارگفت : یکی از سرمایه گذاران خارجی علاقه مند به سرمایه گذاری در بخش انرژی خورشیدی در استان است که باید مجوزهای مورد نیاز این سرمایه گذار صادر شود .

همتی افزود : اگر سرمایه گذار ظرف مدت ۶ ماه جهت احداث نیروگاه اقدام کرد سایر مجوزها اعطا می شود در غیر این صورت مجوز سرمایه گذار لغو مخواهد شد و این سرمایه گذار در اراضی مورد نظر حق بهره برداری به غیر از انرژی خورشیدی را ندارد.

وی در ادامه تاکید کرد : اختلافلات بین دستگاه های اجرایی باید در کارگروه های بازرسی و پیگیری استانداری برطرف شود و در صورت تخلف از این عنوان با مدیران مربوطه برخورد خواهد شد .
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: قزوین | پروژه | کشاورزی | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | تخصیص اعتبارات | تکمیل پروژه | شورای برنامه ریزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog