chambrel سریال لوکیشن مجموعه همکاری نویسنده

chambrel: سریال لوکیشن مجموعه همکاری نویسنده هشت و نیم دقیقه سریال تلویزیونی بابک کایدان

گت بلاگز بین‌الملل حملات تروریستی روز گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران همبستگی ایرانیان را تقویت کرد / المیادین

شبکه المیادین گزارش داد حملات تروریستی روز گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران باعث تقویت انسجام و همبستگی بین ایرانی‌ها شده است هست.

حملات تروریستی روز گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران همبستگی ایرانیان را تقویت کرد / المیادین

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ خبرنگار شبکه تلویزیونی المیادین راجع به دو حمله تروریستی روز گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: تروریسم به پایتخت کشور عزیزمان ایران رسید. دو گروه تروریستی توانستند وارد ساختمان مجلس شورای اسلامی کشور عزیزمان ایران در مرکز پایتخت کشور عزیزمان ایران و مرقد امام خمینی (ره) در جنوب این شهر شوند. گروه اول با لباس خانمانه بعد از درگیری با محافظان، توانست به طبقه های چهارم و پنجم یکی از ساختمان های پارلمان نفوذ کند. داعش با برعهده گرفتن مسئولیت این عملیات، تصاویری را از آن پخش کرد. تیراندازی متقابل بین نیروهای امنیتی کشور عزیزمان ایران و چهار فرد مسلح، در نهایت باعث کشته شدن این چهار نفر شد. این در حالی است که پارلمان کشور عزیزمان ایران به جلسه علنی و عادی خود ادامه می داد.

در ادامه این گزارش گذشته آمده است: همزمان دو تروریست در مرقد امام خمینی(ره) به تیراندازی بی نشانه پرداختند که نیروهای امنیتی با آنها مقابله کردند که در نتیجه یکی از آنها که جلیقه انفجاری به همراه داشت، منفجر شد. دومین تروریست هم در این تیراندازی کشته شد. وزارت اطلاعات کشور عزیزمان ایران اعلام کرد توانست یک عملیات دیگر تروریستی را که گروه دیگری قصد داشتند در پایتخت کشور عزیزمان ایران اجرا کنند، ناکام گذاشت. زیاد شهدا و زخمی های این حملات از شهروندان ایرانی هستند.

عبارات مهم : ایران

خبرنگار این شبکه خاطر نشان کرد: اصرار کشور عزیزمان ایران بر مقابله با تروریسم در منطقه آشکار هست. خون هایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران بر زمین ریخته شد، ولی ایرانی ها انسجام و همبستگی بیشتری پیدا کردند. این بار حمله تروریستی رخ داد، ولی تروریست ها در گذشته بارها در عملیات خود ناکام ماندند. کشور عزیزمان ایران شبکه های تروریستی متعددی را شناسایی کرده هست. ناظران معتقدند شمار تلفات حمله تروریست های مسلح در مقایسه با دیگر عملیات تروریستی در دنیا محدود بود. از سخنان مقامات ایرانی می توان فهمید بعد از موفقیت تروریست ها در اجرای نخستین عملیات در تهران، این کشور جنگ نامحدود گسترده تری را ضد تروریسم شروع خواهد کرد.


انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | تروریست | تروریسم | تروریستی | روز گذشته | تیراندازی | تروریست ها | حمله تروریستی | گروه تروریستی | عملیات تروریستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog