chambrel سریال لوکیشن مجموعه همکاری نویسنده

chambrel: سریال لوکیشن مجموعه همکاری نویسنده هشت و نیم دقیقه سریال تلویزیونی بابک کایدان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی باید قرارگاه اقتصادی تأسیس کنیم،نه نظامی/ شنیدم بعضی می‌گویند اقتصاد را ببنیدیم و کوپنی کنیم ، باهنر

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین اظهارکرد: احساس می‌شود که بعضی از مدیران و مسئولان خسته هستند.

باید قرارگاه اقتصادی تأسیس کنیم،نه نظامی/ شنیدم بعضی می‌گویند اقتصاد را ببنیدیم و کوپنی کنیم ، باهنر

باهنر: باید قرارگاه اقتصادی تأسیس کنیم،نه نظامی/ شنیدم بعضی می گویند اقتصاد را ببنیدیم و کوپنی کنیم

عبارات مهم : اسلامی

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین اظهارکرد: احساس می شود که بعضی از مدیران و مسئولان خسته هستند.

به گزارش ایسنا؛محمدرضا باهنر پیش از ظهر امروز(یک شنبه) در نشست خبری خود با بیان اینکه روز پنجم تیرماه، کنگره جامعه اسلامی مهندسین برگزار می شود، اظهار کرد: ما امیدواری بسیاری داریم که با اجرای قانون احزاب اوضاع بهتری جهت احزاب در کشور پیدا شود و آنها جایگاه خود را در امور پیدا کنند و امیدوارم که با قانون تازه احزاب، آن تشکل هایی بمانند و فعالیت کنند که واقعا فعالیت می کنند و حداقل ها را تامین کرده اند و البته ما هم در تلاش هستیم که در کنگره خودمان، خود را با قانون تازه احزاب هماهنگ کنیم.

اهم بیانات باهنر به شرح زیر است:

باید قرارگاه اقتصادی تأسیس کنیم،نه نظامی/ شنیدم بعضی می‌گویند اقتصاد را ببنیدیم و کوپنی کنیم ، باهنر

* قوه قضاییه با کار وسیع و پرحجمی که دارد، مردم آثار آن را دریافت می کنند و در سال های اخیر با ورود قوه قضاییه به پیگیری پرونده های فساد و دانه درشت ها، بهتر از قبل عمل کرده و البته هنوز جا جهت اصلاح اوضاع این قوه هم وجود دارد و دیشب هم مدیر قوه قضاییه گزارش خوبی را از کارها این قوه ارائه کرد و امیدواریم که ایشان بتوانند شرایطی را جهت برگزاری یک نشست باز خبری با ارباب جراید داشته باشند تا خدای ناکرده اینطور مطرح نشود که مدیر قوه قضاییه یک طرفه به قاضی رفته اند. هرچند که سال گذشته هم ایشان نشست مشابه ای داشته اند ولی استمرار این برنامه ها می تواند به قوه قضاییه جهت شنیدن نقطه نظرات جامعه کمک کند.

*{درباره نامه صد فعال سیاسی جهت مذاکره با دولت آمریکا}: آمریکایی ها با عوض کردن دولت هایش، تغییری در رویکردش پیدا نمی شود و همواره قلدرمآبی را پیشه کرده هست. آنان هنوز مرکب امضاهایشان خشک نشده، زیر حرف ارزش می زنند و هنوز از این اوضاع اخیر خارج نشده ایم که بعضی نامه نوشته اند که برویم و مذاکره کنیم. با چه کسی مذاکره کنیم؟ کسی که هیچ روزنه امیدی از اعتماد را باقی نگذاشته و هرگاه هر غلطی که گمان کرده به نفعش هست، انجام داده و البته باید گفت که واکنش‌ها ترامپ به سود مردم آمریکا هم نبوده است و آنان را در عرصه جهانی به سمت انزوا می برد.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین اظهارکرد: احساس می‌شود که بعضی از مدیران و مسئولان خسته هستند.

* به هرحال بیش از نود نفر از کسانی که این نامه را امضا کرده اند، جزو خارج نشینان هستند و شبانه روز در رسانه های خارجی علیه جمهوری اسلامی و ملت کشور عزیزمان ایران سخن می گویند و دو سه نفری که اسمشان زیر این نامه است و در داخل کشور زندگی می کنند هم به نظرم با یک حیله و نیرنگی از آنان امضا گرفته شده است است و در نهایت اعتقاد دارم آنان هم باید هرچه سریعتر از این نامه اعلام برائت و از ملت عذرخواهی کنند. همانطور که دیدیم حتی کسانی که در داخل نقد جدی به حاکمیت دارند از این نامه انتقاد کردند و جریان های سیاسی کشور، از جمله اصلاحات و اعتدال مانند جریان اصولگرایی از این رویکرد حمایتی به عمل نیاوردند و منتقدانه با آن برخورد کردند.

* احساس می شود که بعضی از مدیران و مسئولان خسته هستند و شاید اگر در شرایطی باشند که اوضاع پیرامونی به وفق آنان باشد مدیران خیلی خوبی هم باشند ولی بهه هرحال به نظر می رسد که در حال حاضر بعضی از آنان خسته هستند .

وی راجع به جوان گرایی در کابینه گفت: در دنیا کنار رفتن وزیر کار غیر عادی نیست، الحمدالله در دولت آقای روحانی افراد مدیر، مدبر و دلسوز وجود دارد ولی آقای روحانی که قرار است فرماندهی یک قرارگاه را بر عهده بگیرند نیاز به وزرای جوان و پویا دارند و این مسئله باید هرچه سریعتر حل شود لیکن دوران ریاست جمهوری چهار سال زیاد نیست.

باید قرارگاه اقتصادی تأسیس کنیم،نه نظامی/ شنیدم بعضی می‌گویند اقتصاد را ببنیدیم و کوپنی کنیم ، باهنر

*اقتصاد را یکسری تحت تاثیر قرار می دهند ما باید یک سبد سیاستی جامع داشته باشد.اگر جامعه ای انتظار تورم داشته باشد خرید خود را جلو می اندازد طبیعتا صف تقاضا اوج می رود و صف عرضه کوتاه می شود. ما با سیاست های دولت در این خصوص موافق هستیم، البته این درست است که زیاد روانی هست. تازگی ها شنیدم که می گویند اقتصاد را ببنیدیم و عرضه کوپنی شود امیدوارم این درست نباشد من نگرانم با این کار اقتصاد دچار رکود شود .

*{درباره مطرح شدن بحث عدم کفایت مدیر جمهور}: اگر قرار باشد یک قرارگاهی را تأسیس کنیم اقتصادی است و نه نظامی که سیاستش هم مشخص است که اقتصاد مقاومتی است و نیاز این قرار گاه هم مشخص است که همان وحدت مقام های کشور و نیروهای سیاسی و اقتصادی است که به کشور عزیزمان ایران اسلامی چشم دوخته اند. معاون اول مدیر جمهور این قرارگاه را تاسیس کرده اند، زیر آب زدن و آجر از زیر پا کشیدن درست نیست.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین اظهارکرد: احساس می‌شود که بعضی از مدیران و مسئولان خسته هستند.

* خدا را شکر نوع جلسات سران قوا متفاوت شده است و مدیر جمهور به طور دیگری واکنش‌ها می کنند، در گذشته قوا تقصیر ها را بر گردن یک دیگر می انداختند ولی امروز متفاوت شده است است و هر سه قوا با هم در تلاش هستند. باید همدلانه کار کرد ، به یاد دارم در گذشته مدیر جمهوری گفت اگر می خواهیم مملکت پیش رفت کند روسای قوا کنار بروند این نگاه درست نیست اگرهمدلی و هم زبانی باشد و همچنین مدیریت جهادی می شود پرسشها را حل کنیم.

واژه های کلیدی: اسلامی | اقتصاد | اقتصاد | اقتصادی | قوه قضاییه | جامعه اسلامی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog